Novinky

Výprodej nářadí Hikoki (Hitachi)

Využijte výprodej nářadí Hikoki (Hitachi), Bosch a Milwaukee a ušetřete. Vybrali jsme pro vás více jak 50 produktů, které nyní koupíte ještě levněji.

Doprava zdarma na nářadí Hitachi / Hikoki

Připravili jsme pro vás speciální akci - dopravu zdarma na nářadí Hitachi / Hikokii při minimální částce objednávky. Ale neváhejte, doprava zdarma platí jen do čtvrtku 18. února 2021. A pokud se registrujete, získáte výhody jako dalších více jak 5.000 zákazníků - tedy přístup do speciální, běžně skryté kategorie, kde najdete výběr neprodávanějšího nářadí Hitachi za nejnižší ceny.

Jak vybrat aku vrtačku a aku šroubovák

Čas od času každý z nás potřebuje něco sešroubovat či vyvrtat díru. Výborným pomocníkem a řešením je aku vrtačka. Na trhu ale nalezneme opravdu širokou nabídku produktů a jednotlivé modely se od sebe navzájem liší - technologiemi, parametry a také i cenově. Který model si tedy vybrat, aby pro nás byl ten nejvhodnější?

Nové nářadí Milwaukee

Neustále pro vás rozšiřujeme sortiment kvalitního nářadí na našem e-shopu HitachiXXL.cz. Nově jsme přidali širokou nabídku oblíbeného nářadí Milwaukee. Podívejte se na tyto novinky, určitě se vám některá z nich bude hodit.

Lednový výprodej nářadí

Využijte náš lednový výprodej a nakupte výhodně nářadí Hitachi a Milwaukee. Ale neváhejte, akce platí jen do 17. ledna 2021. Do této akce jsme přidali ty nejprodávanější produkty, které jsou u našich zákazníků nejoblíbenější.

Nakupte poukazy v tomto roce, uplatněte v příštím

Nakupte nyní poukazy na nákup nářadí Hitachi, Bosch a Milwaukee v našem e-shopu ve vámi zvolené hodnotě a uplatněte je až v příštím roce.

Tipy na vánoční dárky pro kutily

Nevíte, co dát k Vánocům svému manželovi, partnerovi, dědečkovi nebo jinému mužskému? Vybrali jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro kutily, které udělají radost každému chlapovi, ať jsou jeho kutilské dovednosti na jakékoliv úrovni.

Darujte poukaz na nářadí

Nevíte, co dát svému blízkému nebo kamarádovi k Vánocům? Darujte poukaz na nářadí Hitachi, Milwaukee a Bosch. Pokud si nevyberete z připravených hodnot poukazů, vytvoříme poukaz na vámi zvolenou částku. Poukaz, který vám po zakoupení zašleme na váš e-mail, obsahuje unikátní kód. Ten obdarovaný zadá do políčka "Slevový kupón" na stránce košíku. Celková částka objednávky se ihned sníží o hodnotu poukazu. Jeho použití je jednorázové, částku nelze rozdělit.

Black Friday - výprodej nářadí

Využijte Black Friday a nakupte výhodně nářadí Hitachi a Milwaukee. Ale neváhejte, akce platí jen do 30. listopadu 2020. A je to poslední takto velká akce před Vánocemi, využijte ji a nakupte nářadí pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.

Slevový kupón na nářadí Hitachi

Potřebujete nové elektrické nářadí? Využijte slevový kupón, který vám dnes posíláme, nakupte kvalitní nářadí Hitachi a ušetřete 10 % z cen uvedených na e-shopu. Ale neváhejte, kupón je platný jen do neděle 15. 11. 2020.