Doprava

U nás vám stačí nakoupit kvalitní nářadí jen za 6.000 Kč a už od nás máte dopravu zdarma (platí pro dopravu Českou poštou).

Nabízíme Vám tyto možnosti převzetí zboží:

  • Česká pošta - balík do ruky (119 Kč, při objednávce od 6.000 Kč ZDARMA) – zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den. 
  • Česká pošta - balík do balíkovny (109 Kč, při objednávce od 6.000 Kč ZDARMA) – zboží Vám je doručeno na Vámi vybranou pobočku Balíkovny. 
  • Přepravní služba / GLS/DPD (jinak 159 Kč) – zboží Vám je doručeno až do domu na Vámi určenou adresu a při nezastižení Vám jej dopravce doručí následující den. Řidiči můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou.
  • Osobní odběr / Brno (ZDARMA) – zboží si můžete po předchozí dohodě vyzvednout přímo u nás v kanceláři (Srbská 2165/15), tudíž neplatíte poštovné ani balné.
  • Přepravní služba na Slovensko (od 12 Euro) – cenu dopravy vám rádi vypočítáme dle vaší objednávky

Při doručování prostřednictvím GLS/DPD je nutná Vaše přítomnost, nebo přítomnost Vašeho zmocněnce, na uvedené adrese. Na den doručení zásilky Vás upozorníme telefonem a e-mailem. V den doručení Vás bude operativně kontaktovat doručovatel GLS/DPD na Vámi zadaný telefonní kontakt.

Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv zhora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k Vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Co se týká přepravní lhůty, u zboží posílaného prostřednictvím GLS/DPD je tato lhůta ve většině případů 24 hodin. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.