Aku příklepová vrtačka Milwaukee M18 FPD2-502X

AKCEXXL
Značka: Milwaukee
ZDARMAZDARMA
M18FPD2
9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Točivý moment 135 Nm, bezuhlíkový motor, moderní konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Napětí 18 V
  • Kapacita sklíčidla (mm) 13
  • Max. moment (Nm) 135
  • Max. průměr vrtání do dřeva (mm) 89
  • Max. průměr vrtání do oceli (mm) 13
  • Max. průměr vrtání do zdiva (mm) 13
  • Počet dostupných akumulátorů 2
  • Kapacita aku (Ah) 5,0
  • Počet otáček - 1.st. (ot./min) 0-550
  • Počet otáček - 2.st. (ot./min) 0-2000
  • Hmotnost vč. aku (kg) 2,2
  • Nabíječka 59 min
  • Standardní příslušenství: spona na opasek, boční rukojeť, nabíječka, 2x akumulátor 5,0 Ah, Heavy Duty kufr

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí Milwaukee
Záruka: 2 roky
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SM Avatar autora | 10.11.2023
První práce s vrtačkou se dost podobala radosti. Jo splňuje co jsem očekával.
5
MP Avatar autora | 28.7.2023
Produkty milwaukee , to je radost s nimi pracovat. Musím pochválit i vedení obchodu. V mém případě byl problém v doručení se spoždění a jako kompenzaci mi poslali navíc další aku nářadí milwaukee. Takové jednání se dnes už jen tak nevidí a s ledovým klidem mohu říci, že zde budu kupovat znovu. Moc Děkuji. M.Pecina (MPGarage).
5
RS Avatar autora | 26.7.2022
hodně splnil moje očekávání.
5
P Avatar autora | 5.5.2022
Je to dělo které nikdo a nic nezastaví,zatím nej akumašina kterou jsem měl kdy v ruce a chápu proč je v příslušenství tak dlouhá rukojeť... :-).Velmi vydařený a vyvážený stroj.
5
M Avatar autora | 10.6.2021
Maximální spokojenost. Používám každý den a je to bezkonkurenční aku poměr cena x výkon
5
Avatar autora | 24.7.2020
Velmi spokojen.
5
Avatar autora | 10.6.2020
Koupil jsem si tento excelentní stroj, na základě zkušeností s jeho denním užíváním. Je to bez konkurenční aku-vrtačka na kterou se vždy můžete spolehnout. Vysokokapacitní baterie 2x 5Ah které vydrží déle než byste čekali, se nabíjí za neuvěřitelně krátkou dobu. Chytré řešení kontroly kroutícího momentu na 15 úrovní jenž vypíná motor při dosažení nastavené utahovací síly, tím se šetří baterie i nástroje. Žádný levný "cvrk" jako u hobby vrtaček. Zde vás bude limitovat nástroj (křížek na vruty, torx, či vrták), tako Aku vrtačka má vždy navrch. Pokud užíváte aku pravidelně, ne-li stále jako já ( řemeslník ), je toto 100%-ně dobrá volba. Lepší jedna Milwaukee, než pět hobby vrtaček ze supermarketů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: